26/02/2019

Internationale selecties 26 / 02 – 03 / 03 / 2019

DRESSUUR

CDIP Lier (BEL)

Jette De Jong : Ico van de Beekerheide

Liezel Everars : Fs Capelli De Niro

Seppe Hertogs : Bacardi Breezer

Noa Joosen : Miss Miracle

 

CDICh-A Lier (BEL)

Brittany Clabots : Fluegel

Alexander Goovaerts : Habiba vh Bloemenhof

 

CDIJ Lier (BEL)

Emma Driesen : Kalahari

Katelijne Maes : Ibou van de Kapelhoef

Charlotte Van Den Bergh : Wipsy vh Heihof

Amber Van Den Steen : Fame

Paulien Van Laere : Bonito S

Karoline Sofie Vestergaard : Junior Hit

 

CDIYR Lier (BEL)

Delphine Beck : Zelion B

Xanthe De Backer : Batiqar

Dente De Schepper : Emaico

Suraya hendrikx : Dear Friend 2

Laura Luyten : J2l Lamborghini

Aurélie van der Voort : Don Domingo

Marieke Van Nespen : Giorgio Armani

 

CDIU25 Lier (BEL)

Alexa Fairchild : Romy

 

CDI4* Lier (BEL)

Isabel Cool : Freedom TC

Flore De Winne : Basali

Jeroen Devroe : Eres DL

Tom Franckx : Baltimor

Jessica Ghekiere : Elivia

Kevin Laevens : Kozinsky vd Dries

Barbara Masselus : Jersey Girl

Domien Michiels : Intermezzo van het Meerdaalhof

Simon Missiaen : Charlie

Danique Van Zwol : Zeldzaam

Thibault Vandenberghe : Santiago Song

Fanny Verliefden : Indoctro vd Steenblok

Jorinde Verwimp : Kastar Hof ter Zeedycke – Cape Town

 

JUMPING

CSI5* Doha, Al Shaqab (QAT)

Niels Bruynseels : Delux van T&L – Jension van t’Meulenhof

Karel Cox : Dublin van Overis – Evert

Pieter Devos : Claire Z – Espoir

Nicola Philippaerts : H&M Chilli Willi – J’Adore van het Schaeck

Cindy Van der Straeten : Catalina – Chacco r

Wilm Vermeir : Dm Jacqmotte – IQ van het Steentje

Gregory Wathelet : Iron Man van de Padenborre – Qualido 3

 

CSI4* – CSIYH1* Vejer de la Frontera (ESP)

Inge Caron – Bart Claes – Arelie de Mevius – Jérôme Guéry – Patricia Guéry – Dominique Hendrickx – Dominique Joassin – Louise Joassin – Marine Lenoble – Lola Madrenas – Gudrun Patteet – Nathalie Willems

 

CSI3* – CSIYH1* Vilamoura (POR)

Thierry Goffinet – Lies Malisart – Gauthier Mercenier – Marine Scauflaire – Celine Schoonbroodt-de Azevedo

 

CSI2* – CSIYH1* Carmona (ESP)

Silke Janssens – Aiko Paridaen – Bert Prouvé – Simon Prouvé – Tim Prouvé – Patrik Spits – Thibeau Spits – Marthe Van Gorp

 

CSI2* Krakow (POL)

Jan Vinckier

 

ENDURANCE

CEI2* 120 St. Arnaud (FRA)

Stephanie Wilmotte : Dahman Al Zayd

 

EVENTING

CCI3*-S Barroca d’Alva (POR)

Pieter De Cleene : Djack de la Vega

Joris Vanspringel : Creator Gs – Imperial van de Holtakkers

 

CCI2*-S Barroca d’Alva (POR)

Joris Vanspringel : Silver Arrow Ecubertha B

 

 

SWITCH THE LANGUAGE
Text Widget
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus quis neque vel quam fringilla feugiat. Suspendisse potenti. Proin eget ex nibh. Nullam convallis tristique pellentesque.