11/02/2019

Internationale selecties 11 – 17 / 02 / 2019.

JUMPING

CSI5* Hong Kong (CHN)

Pieter Clemens : Caldero – Icarus

Karel Cox : Eto’o – Kill Bill Max

Jérôme Guéry : Garfield de Tiji des Templiers

François Mathy jr. : Casanova de l’Herse

Olivier Philippaerts : H&M Cue Channa – Insolente des Dix Bonniers

 

CSI3* – CSIU25 Wellington (USA)

Emilie Conter : Mufasa – Picador – Clearblue Z – Ratina des Rondets

Zoe Conter : Davidoff de Lassus – La Una – Dragonfly de Longchamps – Umour Noir de Crann – Zeta di Sabuci

 

CSI3* Vilamoura (POR)

Lies Malisart

 

CSI2* – CSIYH1* Lier (BEL)

Bart Anthonissen – Yves Awouters – Niels Bruynseels – Ann Carton-Grootjans – Jan Claeys – Stefan Corten – Dimme D’Haese – Chanel De Baets – Lander De Bruyn – Stephanie De Corte – Caro-Belle De Hornois – Astrid De Pauw-Sacré – Jeroen De winter – Emilie Evrard – Melanie Gelin – Mathias Hazebroek – Maxime Hazebroek – Charline Hendrickx – Maxime Lambrecht – Philippe Le Jeune – Lena Leonard – Juliette Losfeld – Louise Losfeld – Merithe Luyten – Jolien Maenhaut – David Malfait – Bunoit Moeskops – Leonie Peeters – Victor Plas – Claire Putters – Evelyne Putters – Max Sebrechts – Patrik Spits – Thibeau Spits – Rachel Steffen – Laetitia Surin – Laurine Thijs – Gilles Thomas – Cindy Van Der Straeten – Charlotte Van Duppen – Marthe Van Gorp – Louise Van Laer – Evert Van Mele – Catherine Van Roosbroeck – Maurice Van Roosbroeck – Axel Vandoorne – Maartje Verberckmoes – Jos Verlooy – Frederic Vernaet – Stephan Verschuere – Jorik Vervoort – Nick Vrins – Anthony Wellens

 

CSI2* – CSI1* – CSIYH1* Oliva, Valencia (ESP)

Loris Berrittella – Loic Cannaert – Gill Cools – Fabienne Daigneux-Lange – Vincent De Reys – Camille Demolie – Hendrik Denutte – Lieven Devos – Damien Haelterman – Alexander Housen – Emilia Housen – Melissa Laenen – Anthony Philippaerts – Nicola Philippaerts – Thibault Philippaerts – Odile Putman – Elisa Strubbe – Stijn Timmerman – Mike Van Belle – Constant Van Paesschen – Kelly Vandousselaere – Talissa Witteboon

 

CSI2* – CSIYH1* Vejer de la Frontera (ESP)

Inge Carton – Bart Claes – Aurelie de Mevius – Dominique Joassin – Louise Joassin – Gudrun Patteet – Gwendoline Van Dievoet – Boy-Adrian Van Gelderen – Gregory Wathelet

 

CSI2* Dubai (UAE)

June Peeters

 

CSI2* Carmona (ESP)

Luiz Felipe Neto de Azevedo – Gauthier Mercenier – Marine Scauflaire – Celine Schoonbroodt-de Azevedo

 

DRESSUUR

CDI1* Neumünster (GER)

Linda Meisch : Jane Toja

SWITCH THE LANGUAGE
Text Widget
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus quis neque vel quam fringilla feugiat. Suspendisse potenti. Proin eget ex nibh. Nullam convallis tristique pellentesque.