24/12/2018

Internationale selecties 26 – 30 / 12 / 2018.

JUMPING

CSI5*-W Mechelen (BEL)

Niels Bruynseels : Delux van T&L – Gancia de Muze – jenson van ’t Meulenhof – Kadaffi van Orti

Karel Cox : Dublin van Overis – Evert – Kill Bill Max

Pieter Devos : Apart – Espoir – Jade vd Bisschop

Jérôme Guéry : Celvin – Garfield de Tiji de Templiers – Kel’star du Vingt Ponts

Dominique Hendrickx : Bacardi les Hauts – Kannabis van de Bucxtale – Koriano van Klapscheut

François Mathy jr. : Casanova de l’Herse – Uno de la Roque

Gudrun Patteet : Exellentie – Sea Coast Pebbles Z – Sea Coast Valdelamadre Clooney

Nicola Philippaerts : H&M Chilli Willi

Olivier Philippaerts : H&M Extra – H&M Legend of Love – H&M Cue Channa 42

Celine Schoonbroodt-de Azevedo : Chaccomo – Venus de l’Eyre – Cheppetta

Christophe Vanderhasselt : Gino van de Vrunte – Identity Vitseroel – Caroline T. Z

Jos Verlooy : Igor – Caracas – Romeo de Villaret – Oaks Redwood

Gregory Wathelet : Iron Man van de Padenborre – Spike vd Withoeve – Kassander van ‘t Roosakker

 

CSI5* Mechelen (BEL) No World Cup

Thibault Philippaerts : Cataleya – Krapuul F

Gilles Thomas : Indiana van ’t Heike – Konak – Dcuati van Schuttershof – Edison van Schuttershof

Koen Vereecke : Glasgow MB – Diadarco van Evendael Z – Jativia

Wilm Vermeir : Gentiane de la Pomme – IQ van het Steentje – Dm jacqmotte

Frederic Vernaet : Gin Duidam – Dieu Merci van T&L – Dauphine van T&L

 

CSI2* Mechelen (BEL)

Jeroen Appelen – Cedric Broekaert – Donaat Brondeel – Ann Carton-Grootjans – Geoffrey Cobbaut – Emilie Conter – Zoe Conter – Stefan Conter – Dimme D’Haese – Julie De Pelsmaeker – Marjan De Wachter – Jeroen De Winter – Hendrik Denutte – Christof Deraedt – Gilles Detry – Lieven Devos – Wouter Devos – Karlien Fannes – Damien Haelterman – Roy Hanlon – Pieter Kenis – Sander Kenis – Vincent Lambrecht – Thomas Leemans – Jorien Livens – Aubri Noyez – Charlotte Peeters – Leonie Peeters – Kirsten Rombouts – Astrid Rooms – Patrik Spits – Elisa Strubbe – Virginie Thonon – Valerie Van De Poel – Vicky Van De Poel – Yves Vanderhasselt

 

CSIJ-A Mechelen (BEL)

Thibaut Bollen – Anke De Breucker – Femke De Graaf – Caro-Belle De Hornois – Anouk De Proft – Michelle De Raedt – Lore Decock – Arnaud Gaublomme – Mathias Hazebroek – Marthe Heudens – Thibaut Huyvaert – Alicia Lienard – Louise Losfeld – Gilles Nuytens – Anthony Philippaerts – Zara Poels – Simon Prouvé – Tim Prouvé – Claire Putters – Evelyne Putters – Rune Reynders – Max Sebrecht s- Thibeau Spits – Thomas Thometcheck – Driev Van Dyc – jesn Van Dyck – Ruben Van Dyck – Lien Van Ende – Marthe Van Gorp – Cis Van Hoydonck – Jules Van Hoydonck – Maverick Van Lent – Axel Vandoorne – Andres Vereecke – Steven Vermeir – Dieter Vermeiren – Sander Vermeiren – Jarno Verwimp – Frederik Wuytack

 

CSIP Mechelen (BEL)

Aline Sercu : Opaline Optima

 

DRESSUUR

CDIW Mechelen (BEL)

Isabel Cool : Aranco V – Freedom TC

Jeroen Devroe : Eres DL

David Engelen : Royal Rubinsteint

Kevin Laevens : Kozinsky vd Dries

Patricia Mannaerts : Doek Fan Bertisum

Laureen Poncelet : Andretti

Thibault Vandenberghe : Santiago Song

Fanny Verliefden : Indoctro vd Steenblok

Jorinde Verwimp : Tiamo – Kastar Hof ter Zeedycke D’12

 

MENNEN

CAIW Mechelen (BEL)

Glenn Geerts : Maestoso Ll-10 – Maestoso XLV-3 – Maestoso XLV-1-1 – Neapolitano Nador – Silver – Szellem

Edouard Simonet : Aba Sam – Daywalker 5 – Heaven van de Meulewaele – Lordit – Wrangler

SWITCH THE LANGUAGE
Text Widget
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus quis neque vel quam fringilla feugiat. Suspendisse potenti. Proin eget ex nibh. Nullam convallis tristique pellentesque.