29/10/2018

Internationale selecties 01 – 04 / 11 / 2018.

JUMPING

CSI5*-W Lyon (FRA)

Niels Bruynseels : Delux van T&L – Gancia de Muze

Nathan Budd : Balder van de Katelijnkouter – Cadix des Rosiers

Pieter Devos : Apart – Gin D

Gudrun Patteet : Sea Coast Kira vh Bokkenhof – Sea Coast Pebbles Z

Wilm Vermeir : Dm Jacqmotte – IQ van het Steentje

 

CSI2* Lyon (FRA)

Emilie Conter – Ignace Philips

 

CSIP Lyon (FRA)

Aline Sercu : Opaline Optima

Marthe Van Gorp : Goliath van de Groenweg

 

CSI4*- CSIYH1* Liège (BEL)

Ann Carton-Grootjans : Irvine ter Doorn – Kai-Licha de Carmel

Gilles Detry : Catwalk Harry – Catwalk Kobe of Ballmore

Lieven Devos : Eldorrado MVNZ – Giovanni van het Scheefkasteel

Wouter Devos : Just Me D – Tonik Hero

Arnaud Doem : Edgard de Prefontaine – Hocus Pocus de Messitert

Gilles Dunon : Fou de toi vd Keihoeve – Jango S

Antoine Goffin : Easy Boy – Tango du Tertre

Jérôme Guéry : Ero del Pierire – Hercules by Immofluisteraar – Kel’star du Vingt Ponts

Rik Hemeryck : Deesse de la Sure – Tum Play du Jouas – Ulyss Morinda

Dominique Hendrickx : Bacardi les Hauts – Koriano van Klapscheut – Uppercut Libellule

Eleonore Lambilliotte : Don Juan van de Donkhoeve

Philippe Le Jeune : Inshallah de Muze – W-Helios vd Lindehoeve Z

François Mathy jr. : Casanova de l’Herse – Falco van de Clehoeve – Uno de la Roque

Nicola Philippaerts : H&M Vallonia de Reville – J’Adore van het Schaeck

Olivier Philippaerts : Cigaret JVH Z – H&M Cue Channa – H&M Legend of Love

Thibault Philippaerts : Cataleya – Jaimi van Dorperheide – Krapuul F

Celine Schoonbroodt-de Azevedo : Cheppetta – Instit de Jucaso – Venus de l’Eyre

José Thiry : Coco Chanel – Cyrano d’Orbri

Gilles Thomas : Conaro – Ducati van Schuttershof – Konak

Constant Van Paesschen : Carlow van de Helle – Jilbert Van ’t Ruytershof – Kid Pleasure d’Asschaut

Yves Vanderhasselt : Coeru de Cachas – Hetman of Colors – Jeunesse

Koen Vereecke :  Diadarco van Evendael Z – Jativia – Glasgow MB

Jos Verlooy : Cor-Leon vd Vlierbeek Z – Japatero VDM – Romeo de Villaret

Frederic Vernaet : Dauphine van T&L – Dieu Merci van T&L – Just a Gamble

Gregory Wathelet : Eldorado van het Vijverhof – Iron Man van de Padenborre – Spike vd Withoeve

 

CSI1* – CSIYH1* Liège (BEL)

Margot Alongi – Noemie Becker – Sandra Buytaert – Vanessa Buytaert – Maria Magdalena Celotto – Julie Conrardi – Jerome Counasse – Stephanie d’Andrimont – Luiz Felipe Neto de Azevedo – Angelique De Vuyst – Alice Detraux – Jean Marc Englebert – Mathilde Esser – Stephanie Falisse – Estelle Gagliardini – Lisa Gippone – Pierre Gillard – Clementine Goethals – Patricia Guéry – Patrick Guillaume – Nadege Janssen – Valentine Janssen – Louise Joassin – Filip Lacus – Marine Lenoble – Laurie Leonard – Lena Leonard – Eloise Lutgen – Julie Mathot – Laura Mathy – Alice Oost – Thibault Palm – Charlotte Philippe – Maud Pietroniro – Guillaume Ruant – Amelie Rigo – Lea Scauflaire – Lore Scauflaire – Sam Serwy – Jonathan Soquet – Laetitita Surin – Laurent Thirion – Tatiana Troiani – Laurens Van Cauwenbergh – Charlyne Van hoof – Mona Vergnanini – Sebastien Vigneron

 

CSI2*- CSIYH1* Lier (BEL)

Bart Anthonissen – Dimme D’Haese – Lander De Bruyn – Amber De Koninck – Jeroen De Winter – Johan Demolder – Pauline Genet – Mathias Hazebroek – Maxime Hazebroek – Sofie Hazebroek – Charline Hendrickx – Stephanie Janssens – Pieter Kenis – Victor Kumps – Thomas Leemans – Lies Malisart – Simon Morssinkhof – Gilles Nuytens – Leonie Peeters – Victor Plas – Sam Polleunis – Daisy Polspoel – Claire Putters – Evelyne Putters – Febe Reners – Max Sebrechts – Laure Smans – Catherine Spits – Lauranne Spits – Patrik Spits – Thibeau Spits – Jan Stoffelen – Penelope Tuyttens – Arnika Van Assche – Valerie Van De Poel – Vicky Van De Poel – Charlotte Van Duppen – Catherine Van Roosbroeck – Christophe Vanderhasselt – Olivier Vanderhasselt – Maatje Verberckmoes – Kelly Vercauteren

 

CSI2* – CSI1* – CSIYH1* Oliva, Valencia (ESP)

Karel Cox – Fabienne Daigneux-Lange – Damien Haelterman – Aiko Paridaen – Anthony Wellens – Anthony Philipperts – Mike Van Belle – Marco Cacciatore – Emely Joos – Melissa Laenen – Daniel Stappaerts – Pascale Trenker – Fidry Meghann

 

REINING

Europees kampioenschap reining young riders – Lyon (FRA)

Amber Heidbuchel : Cp Master Whiz – Wimps Lil Prize

Gilles Huyghe : Exxcaliber

Nimroid Vannietvelt : What a Wave

Edouard Winne : Wind her Up Right

Coach : Tania Roskams

Chef d’équipe : Maryas Gobert

 

Europees kampioenschap reining juniors – Lyon (FRA)

Keanu De Pauw : Nic Ricochet

Jinke Stevens : Frozen Tropical

Siebe Van Bekhoven : Royal Dun Jac

Wout Van Den Nouweland : Cattle King James

Coach : Tania Roskams

Chef d’équipe : Matyas Gobert

 

SWITCH THE LANGUAGE
Text Widget
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus quis neque vel quam fringilla feugiat. Suspendisse potenti. Proin eget ex nibh. Nullam convallis tristique pellentesque.