16/10/2018

Internationale selecties 17 – 21 / 10 / 2018.

JUMPING

CSI5* Helsinki (FIN)

François Mathy jr. : Casanova de l’Herse – Falco van de Clehoeve – Uno de la Roque

Gudrun Patteet : Sea Coast Kira vh Blokkenhof – Sea Coast Pebbles Z

Olivier Philippaerts : H&M Cue Channa 42 – H&M Legend of Love

Christophe Vanderhasselt : Gino van de Vrunte – Identity Vitseroel

 

CSI4*-W EL Jadida (MAR)

Jérôme Guéry : Celvin – Exxon Hedonist – Jelly Belly van het Eikenhof

Patricia Guéry : Dream Alive Hero

Dominique Hendrickx : Bacardi les Hauts – Kannibis van de Bucxtale – Koriano van Klapscheut

Virginie Thonon : Falbert SB – High Tech Vy de Septon – Kamara du Chabus

 

CSI1* El Jadida (MAR)

Gaetan Decroix – Marie Dive – Jérôme Guéry – Patricia Guéry – Virginie Thonon – Nathalie Willems

 

CSI3* – CSI1* – CSIYH1* Zwolle (NED)

Gilles Dunon : Fou de toi vd Keihoeve – Jango S – Louis Vuitton vd Wouwerse Veld

Thomas Mertens : Kasper vd Bisschop

Boy-Adrian Van Gelderen : Be Cool – Cadouch Z

Jos Verlooy : Cor-Leon vd Vlierbeek Z – Japatero VDM – Romeo de Villaret

Annelies Vorsselmans : Olimpo LS – Wilandro 3

 

CSI2* – CSIYH1* Lier (BEL)

Bart Anthonissen – Jeroen Appelen – Bieke Bertels – Thibaut Bollen – Leen Braeckmans – Ann Carton-Grootjans – Emilie Conter – Lander De Bruyn – Jean-Christophe De Grande – Caro-Belle De Hornois – Julie De Pelsmaeker – Jeroen De winter – Dirk Demeersman – Gilles Detry – PIeter Devos – Wouter Devos – Estelle Gagliardini – Fabrice Galdini – Simon Glaude – Roy Hanlon – Mathias Hazebroek – Maxime Hazebroek – Rik Hemeryck – Louise Jouassin – Thomas Kairis – Pieter Kenis – Philippe Le Jeune – Walter Lelie – Marine Lenoble – Bunoit Moeskops – Wannes Notelé – Dimitry Noterman – Xavier Peeters – Victor Plas – Sam Polleunis – Claire Putters – Evelyne Putters – Max Sebrechts – Patrik Spits – Thibeau Spits – Jan Stoffelen – Kim Thiry – Gilles Thomas – Laurens Van Cauwenberghe – Charlotte Van Duppen – Ruben Van Dyck – Lien Van Ende – Marthe Van gorp – Cis Van Hoydonck – Jules Van Hoydonck – Jules Van Roosbroeck – Maurice Van Roosbroeck – Yves Vanderhasselt – Nils Vanhees – Joris Vergauwen – Liselotte Verhelst – Christoph Verheyen – Wilm Vermeir – Frederic Vernaet – Jorik Vervoort – Gregory Wathelet – Nathalie Willems

 

CSI2* – CSIYH1* Kronenberg (NED)

Gilles Borgonjon – Arnaud Doem

 

CSI1* Herning (DEN)

Wout Vlemmix

 

CSI2* – CSI1* Chevenez (SUI)

Raphael Masson – Vanessa Mathieu

 

CSI2* – CSI1* Dunkerque (FRA)

Noemie Becker – Sebastien Berlemont – Sebastien Deliener – Johan Demolder – Lara Harus – Florence Lemaire – Nathan Petit – Gaetan Stalpaert – Alexandre Cardon – Louis Deforche – Dag Keymolen – Steve Lefevre – Boris Mauroy

 

EVENTiNG

Wereldkampioenschappen jonge eventing paarden Le Lion d’Angers (FRA)

CCI2* (zevenjarige paarden)

Maarten Boon : Gravin van Cantos

Wouter De Cleene : Bohannan

Lara de Liedekerke-Meier : QC Chica Leena

Dorien De Swaef : Larmande van de Zilverhoek

Karin Donckers : Leipheimer van ’t Verahof

Roland Quoidbach : Fidjy des Melezes

Julia Schmitz : Figaro des Concessions – First Class GS

Senne Vervaecke : Google van Alsingen

 

CCI1* (zesjarige paarden)

Manon Minner : Cool Dancer

Steve Van Winkel : Glenkkeran Casanova

Jarno Verwimp : Tabries

 

DRESSUUR

CDI3* Le Mans (FRA)

Jeroen Devroe : Eres DL

Domien Michiels : Intermezzo van het Meerdaalhof

 

CDI2* Le Mans (FRA)

Elisabeth Devlies : Lord of the Dance

Anke Moordtgat : Estee Lauder

 

CDIP Le Mans (FRA)

Marli Cooremans : Hoppenhof’s Sjors

Noa Joosen : Miss Miracle

Amélie Van der Steichel : Dollarboy S-g

 

ENDURANCE

CEI2* 120 Tartas (FRA)

Carine Boulanger : Baileze du Courtisot

Pietro Di Geronimo : Bahia du Courtisot

Elisabeth Hardy : Madjin Lotois

Louna Schuiten : Uppercut Fatal

 

SWITCH THE LANGUAGE
Text Widget
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus quis neque vel quam fringilla feugiat. Suspendisse potenti. Proin eget ex nibh. Nullam convallis tristique pellentesque.