26/09/2018

Internationale selecties 26 – 30 / 09 / 2018.

JUMPING

CSI5* Waregem (BEL)

Niels Bruynseels : Delux van T&L – Jenson van ’t Meulenhof – Lady Cracotte

Pieter Devos : Claire Z – Haloubet Hitchcock – Jade vd Bisschop

Jessica Geurts : Colina Pijnvenhof Z – Harkito van den Berg

Gudrun Patteet : Sea Coast Kira vh Blokkenhof – Sea Coast Pebbles Z

Nicola Philippaerts : H&M Harley vd Bisschop – J’Adore van het Schaeck

Olivier Philippaerts : H&M Cue Channa 42 – H&M Extra – Icos

Cindy Van Der Straten : Calvia – Catalina – Chacco r

Wilm Vermeir : Dm Jacqmotte – Gentiane de la Pomme – IQ van het Steentje

Gregory Wathelet : Eldorado van het Vijverhof – MJT Nevados S – Spike vd Withoeve

 

CSI2* (Gold) Waregem (BEL)

Cedric Broekaert – Jan Claeys – Emilie Conter – Karline De Brabander – Jean-Christophe De Grande – Jan De Pauw – Marjan De Wachter – Koen De Waele – Johan Demolder – Hendrik Denutte – Lieven Devos – Wouter Devos – Arnaud Gaublomme – Kevin Gielen – Damien Haelterman – Dominique Hendrickx – Kevin Hollevoet – Alexander Housen – Vincent Lambrecht – Boris Mauroy – Benny Naessens – Thibault Philippaerts – Patrik Spits – Elisa Strubbe – Gilles Thomas – Tatiana Troiani – Kelly Vandousselaere – Koen Vereecke – Frederic Vernaet

 

CSI2* (Silver) Waregem (BEL)

Koenraad Bauters – Mathieu Bourdeaud’hui – Marie Julie Pascalle Cracco – Geoffroy de Jamblinne – Anouk De Proft – Vincent De Reys – Cederick Deknudt – Joy Demuynck – Marinus Den Doelder – Christof Deraedt – Bo Fievez – Perry Geryl – Leslie Goethals – Mathieu-Maxim Goossens – Marine Lenoble – Jorien Livens – Louise Losfeld – Jolien Maenhaut – Laurent Mahieu – Gilles Nuytens – Charlotte Peeters – Antony Philippaerts – Melissa Rocher – Thibeau Spits – Laetitia Surin – Sarra Van Avermaet – Laurens Van Cauwenberghe – Pieter Vandierendonck – Axel Vandoorne – Charlotte Vanthuyne – Stefanie Verbeke – Nicolas Vermeulen – Stephanie Vermeulen – Thibaut Vermeulen – Frederick Wuytack

 

CSI1* Waregem (BEL)

Valerie Blommaert – Mathieu Bourdeaud’hui – Leon Brutsaert – Inge Carton – Ellen Celis – Stephanie d’Andrimont – Laurentine De Bel – Joneas De Bock – Celine De Cabooter – Stephanie De Corte – Geoffroy de Jamblinne – Caroline De Laet – Astrid De Pauw-Sacré – Vincent De Reys – Axelle Deleu – Sofie Delmulle – Arelie Deloof – Cedric Desimpel – Gilles Faveere – Bo Fievez – Gaenne Fievez – Sophie Geurts-Dalton – Leslie Goethals – Mathieu-Maxim Goossens – Stephanie Haelterman – Emely Joos – Daphne Kindt – Delphine Kindt – Alicia Lienaard – Charlotte Peeters – Melissa Rocher – Franck Seiller – Laurens Van Cauwenberghe – Bram Van Hulle – Vincent Van Loo – Pieter Vandierendonck – Paris Vandousselaere – Charlotte Vanthuyne – Jules Vermeersch – Nioclas Vermeulen

 

CSI2* – CSIYH1* Bonheiden (BEL)

Bart Anthonissen – Vanessa Buytaert – Ann Carton-Grootjans – Caro-Belle De Hornois – Laura Deneve – Muriel Dens – Karlien Fannes – Fabrice Galdini – Ellen Geilfuss – Camille Godeaux – Thierry Goffinet – Roy Hanlon – Maxime Harmegnies – Eleonore Lambilliotte – Thomas Leemans – Steve Lefevre – Leinny Lenchant – Hélène Lepinay – Daphne Lucidarme – Hanne Mertens – Bunoit Moeskops – Karen Oris – Victor Plas – Kirsten Rombouts – Astrid Rooms – Dimitri Taeijmans – Ruben Van Dyck – Marthe Van Gorp – Olivier Vanderhasselt – Neal Vanderwegen – Ann Verdoodt – Joris Vergauwen – Liselotte Verhelst – Dieter Vermeiren – Nick Vrins

 

CSI1* Bonheiden (BEL)

Bart Anthonissen – Marie Baert – Laura Cohnen – Amber De Koninck – Elisha De Vos – Laura Deneve – Muriel Dens – Axelle Druyts – Amber Frederick – Ea Joinneau – Sigi Joinneau – Melissa Laenen – Jelle Limbourg – Frederic Marien – Sam Mattheeusen – Hanne Mertens – Ann Osselaere – Mauranne Smets – Penelope Tuyttens – Dylan Van Belle – Stefanie Van Dooren – Pauline Van Dyck – Ann Verdoodt – Eva Verdoodt – Anna-Laura Verelst – Liselotte Verhelst – Max Verheyen – Valerie Yannart

 

CSI2* – CSI1*- CSIYH1* Gorla Minore (ITA)

Juien Denaeyer – Bertrand Genin – Christophe Leutenez – Claire Van Der Heyde

 

CSI2* – CSIYH1* Canteleu (FRA)

Nathan Budd – Dries Dekkers – Arnaud Doem – Philippe Le Jeune – Jose Thiry

 

CSI2* – CSI1* – CSIAM-B – CSIYH1* Barbizon (FRA)

Piet Calmeyn – Dag Keymolen – Aiko Paridaen – Elisabeth Thommen – Arthur Vermeersch – Melissa Zerbini – Apoline Nolf – Charlotte Frippiat – Margaux Frippiat – Amandine Rolin – Arthur Vermeersch

 

EVENTING

CCI2* Varsseveld (NED)

Valentine Emsens : Esther du Maillet

Laurine This : Champagne Pia Z

Tom Van Den Broeck : Ruben de la Pomme

Jarno Verwimp : D.v.8

Seppe Vilain : Kawa de la Cour

 

CIC2* Varsseveld (NED)

Michiel Arnauts : Hermes van het Hazepad

Kristien Both : Herm Uit de Melle

Wouter De Cleene : AC’s Donna Carrera

Kris Vervaecke : Guantanamo van Alsingen

Senne Vervaecke : Feebe van Alsingen – Jeno

 

CIC1* Varsseveld (NED)

Karin Donckers : Lami-Celle’s Iris – Li Sii – Ludique du coeur des Collines

Rachid Lamrini : Abalt

Laure Redele : Indy van Alsingen

Kris Vervaecke : Calista Z

Annesjien Wouters : Cerida – Hilton van het Moerven Z

 

CCI1* Varsseveld (NED)

Christian Chabot : Barlison – Belle Romance

Wouter De Cleene : Funi-Strona – Magic Dreams van ’t Hulsbos

Manon Dehoorne : Havanna

Karin Donckers : Hamilton

Tom Van Den Broeck : Kaaiman vd Kooldries

Joris Vanspringel : Silver Arrow Ecubertha B

 

CCIP1* Varsseveld (NED)

Victoire Redela : Kiss Cool

 

ENDURANCE

CEI2* 120 Dwingeloo (NED)

Jean-Philippae Cohard : Eaunoire Vague Ewalraid

Toni De Doncker : Ffaxx

Hemeline Piront : 3a Ushuayak

 

CEI1* 80 Dwingeloo (NED)

Ellen Bollaerts : Rococo

Pauline Deprez : Touch of Muntahi

Sven Van Loo : Capucine Fl

 

CEI1* 80 Degagnazes (FRA)

Dirk Coolen : Khermet Alaska

 

SWITCH THE LANGUAGE
Text Widget
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus quis neque vel quam fringilla feugiat. Suspendisse potenti. Proin eget ex nibh. Nullam convallis tristique pellentesque.