03/09/2018

Internationale selecties 05 – 09 / 09 / 2018.

JUMPING

CSIO5* Calgary (CAN)

Jérôme Guéry : Garfield de Tiji des Templiers – Celvin

François Mathy jr. : Casanova de l’Herse – Uno de la Roque

Nicola Philippaerts : H&M Harley vd Bisschop – J’Adore van het Schaeck

Wilm Vermeir : IQ van het Steentje – Dm Jacqmotte

 

CSI5* Rome (ITA) Global Champions Tour

Niels Bruynseels : Gancia de Muze – Lady Cracotte

Karel Cox : Clintissima van Spalbeek Z – Evert

Pieter Devos : Claire Z – Haloubet Hitchcock

Olivier Philippaerts : Cigaret JVH Z – H&M Legend of Love

Cindy Van der Straten : Calvia – Catalina

Constant Van Paesschen : Isidoor van de Helle – Jilbert van ’t Ruytershof

Jos Verlooy : Caracas – Romeo de Villaret

 

CSI2* Rome ( ITA)

Ignace Philips

 

CSI3* – CSI1* – CSIYH1* Lier (BEL)

Steve Auwers – Donaat Brondeel – Amelie Clarys – Ann Carton-Grootjans – Bart Claeys – Pieter Clemens – Clara De Keyser – Dimme D’Haese – Julie De Pelsmaeker – Dirk Demeersman – Celine Denuit – Tom Dhaeyere – Gilles Dunon – Karlien Fannes – Melanie Gelin – Roy Hanlon – Maxime Harmegnies – Rik Hemeryck – Charline Hendrickx – Michael Joly – Jade Kinsabil – homas Leemans – Thibault Le Jeune –  Walter Lelie – Jelle Limbourg – Ophelie Mouton – Cedric Nouwen – Olivier Nouwen – Elias Olsen – Ann Osselaere – Leonie Peeters – Xavier Peeters – Bert Prouve – Simon Prouve – Chaouki Rijnders – Patrik Spits – Tatiana Troiani – Laurens Van Cauwenbergh – Terry Van Dingenen – Jan Van Dyck – Olivier Van Roosbroeck – Neal Vanderwegen – Nils Vanhees – Joris Vergauwen – Steven Vermeir – Bruno Vermeire – Savyana Verstappen – Sherilee Van de Walle – Stephanie Van Den Bosch – Julie Van Den Bulck – Shauni Van Der Goten – Mario Vermeire

 

CSI3* – CSIYH1* Paderborn (GER)

Annelies Vorsselmans : Diesel N – E-clinton – Wilandro

 

CSI2* – CSI1* Kronenberg (NED)

Loic Cannaert – Jan Claeys – Stefan Corten – Fabienne Daigneux-Lange – Karline De Brabander – Maarten Driessen – Guido Hornesch – Patrick Jonkmans – Lio Lamers – Milan Lamgers – Laura Smans – Axel Soete – Boy-Adrian Van Gelderen – Hans Van Laer – Jens Vandenberk – Celine Verbeke

 

CSIO Young Riders Opglabbeek (BEL)

Team

Jeroen De Winter : Cleopatra Z – Karmelita van den Dries

Arnaud Gaublomme  Gladstone van het Bildeken –

Gilles Thomas : Caretina – Conaro

Andres Vereecke : Chevignon – Igor van de Wittemoere

Laura Mathy : Corlaya – Penta

Individual

Pieter De Brabandere : darranty By Mdl

Tim Prouve : Lugano van ’t Steen Putje – Orson des Hayettes

 

CSIO Juniors Opglabbeek (BEL)

Team

Alexander Housen : Esprit vd Wellington – Galoubet Fravanca

Simon Morssinkhof : Perigrosso – Vivolta de Gree

Thibault Philippaerts : Cataleya – Krapuul F

Maartje Verberckmoes : Dancing Queen Jt Z – Jugano van de Vosberg

Max Sebrechts : Cacacha van het Schaeck – Karlin van ‘t Vennehof

Individual

Malin Bollen : Cavalor’s Conchita

Mathias Hazeborek : Jurre

Marthe Heudens : Best Mix Elien – Best Mix Evana

Emilia Housen : Barika van de Helle – Kongsberg Hh Z

Louise Joassin : Hermanie

Anthony Philippaerts : C’est la Vie – Happy Feet Max

Jerome Schmidt : Caillou – Quioto

 

CSIO Children Opglabbeek (BEL)

Team

Louise Ameeuw : Bamako M’Aurea – Lover Boy Z

Aurelia Guisson : Berlini From Second Life Z

Evelyne Putters : Angel van ’t Hof – Calinka du Bois des Isnes

Elise Van Den Branden : Brillianthina van ’t Ruytershof – Lieberthina van ’t Ruytershof

Paris Van Dousselaere : Golden Penny C – Quitona de la Cour Z

Individual

Luiz Felipe Neto de Azevedo : Qualif de Thurin

Sophie Schmidt : Cool Max

 

CSIO Pony’s Opglabbeek (BEL)

Team

Gilles Nuytens : Kamirez van Orchid’s

Aline Sercu : Nero van de Bucxtale – Opaline Optima

Aaron Tijskens : Nano van ’t Laar – Superbre de Laloena

Marthe Van Gorp : Goliath van de Groenweg

Jules Van Hoydonck : Orchid’s Cenda

Individual

Ylona Tijskens : Kantje’s Ellard

 

DRESSUUR

CDI2* Saumur (FRA)

Magali Castellana : Armani de la Roque

Yoni De Souter : Indorado van ’t Kathof

Marie-Aline Helleputte : Zadarijke

 

EVENTING

CIC3* – CIC1* Sopot (POL)

Stephanie d’Andrimont : Flashlight 2 – Creevagh Miss Ferrro – Grandia

 

CIC1* Gatcombe Park (GBR)

Geoffroy de Jamblinne : Consequent Pia Z

 

CIC1* Langenhagen (GER)

Lauren Eggermont : Master PJ

Jasper Peeters : Jackass PK

 

HORSE BALL

Championship League Under 16 FIHB Moorsele (BEL)

Harry Binnemans : Aslan

Tazanna Buyle : Daisy M

Kiana Coolens : Othello

Louis Denutte : Prinesse

Biba Merks:

Antje Verhaegen : Lillybel

 

Championship League Ladies Moorsele (BEL)

Lisa Bonferraro : Servantes

Tazanna Buyle : Aminasa

Ninke De Ridder : Ticket d’Or

Natasha Goldsmith : Cocopops

Ariane Konings : Kalonenn

Eva Lauwers : Medalla

Silke Moernaut : Mickey RC

Femke Van Aken : Roquhera d’Engilbert

Evita Van de Perre : Verginia’s Choice GB

Nina Van Gucht : Idée des Cotieres

Emma Van Severen : Scarlet

Marthe Vrijdag : Niyaamix

 

Championship League Pro Elite Moorsele (BEL)

Michael Augustyns : Petite Biche

Robin Cool : Rumbo de la Fregere

Mathias Praet : Dexione

Claudio Van Praet : Quina du Tertre

Anton Van Severen : Belle du Commun

Louis-Philippe Van Troys : Saint Calin

Piet Verheyen : Lilalila

 

SWITCH THE LANGUAGE
Text Widget
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus quis neque vel quam fringilla feugiat. Suspendisse potenti. Proin eget ex nibh. Nullam convallis tristique pellentesque.