27/08/2018

Internationale selecties 28 / 08 – 02 / 09 / 2018.

JUMPING

CSIO5* Gijon (ESP)

Gilles Dunon : Fou de toi vd Keihoeve – Jango S

Rik Hemeryck : Deesse de la Sure – Ulysa Morinda

Philippe Le Jeune : Inshallah de Muze – Loro Piana Filou de Muze

Virginie Thonon : Falbert SB – High-Tech-Vy de Septon

Annelies Vorsselmans : Diesel N – Olimpo LS – Wilandro 3

 

CSI5* Brussels (BEL)

Niels Bruynseels : Cas de Liberté – Gancia de Muze

Pieter Devos : Claire Z – Espoir

Nicola Philippaerts : Bisquet Balou C – H&M Chilli Willi

Olivier Philippaerts : H&M Extra – H&M Legend of Love

Christophe Vanderhasselt : Caroline T. Z – Identity Vitseroel

Jos Verlooy : Caracas – Igor

Wilm Vermeir : Gentiane de la Pomme – IQ van het Steentje

Gregory Wathelet : Iphigeneia de Muze – MJT Nevados S

 

CSI3* Brussels (BEL)

Nathan Budd : Cadix des Rosiers – Varesco des Rosiers

Emilie Conter : Fragile van ’t Paradijs – Mufasa

Karel Cox : Evert – Gentleman

Jérôme Guéry : Hercules by Immofluisteraar – Kel’star du Vingt Ponts

Dominique Hendrickx : Bacardi les Hauts – Kannabis van de Bucxtale

Gudrun Patteet : Sea Coast Kira vh Bokkenhof

Thibault Philippaerts : Cataleya 3 – Jaimi van Dorperheide

Cindy Van Der Straten : Calvia – Chacco r

Catherine Van Roosbroeck : Feegasus – Qiazetta Z

Yves Vanderhasselt : Hetman of Colors

Axel Vandoorne : Impuls vh Lindenhof – Upgrade’s So

Koen Vereecke : Diadarco van Evendael Z – Jativia

Jonas Vervoort : Cibalia – Teavanta II c Z

Nick Vrins : Amie de Favi – Kadaffi van Orti

Anthony Wellens : Hope van het Krekelhof – Jetot Fravanca

 

CSI2* – CSIYH1* Brussels (BEL)

Ugo Berrittella – Kris Chrisiaens – Piet Calmeyn – Camille Demolie – Hendrik Denutte – Patricia Guéry – Marine Lenoble – Lena Leonard – Louise Losfeld – Toon Maes – Dimitry Notermans – Aubri Noyez – Leonie Peeters – Anthony Philippaerts – Maud Pietroniro – Laetitia Surin – Tatiana Troiani – Valerie Van De Poel – Vicky Van De Poel – Danny Van Den Bosch – Maverick Van Lent – Glenn Van Riet – Jules Van Roosbroeck – Olivier Vanderhasselt – Philippe Vanderhasselt – Melissa Zerbini

 

CSI1* Brussels (BEL)

Christophe Boden – Victoria Bustin – Leen Buyens – Vanessa Buytaert – Inge Carton – Anke De Breucker – Stephanie De Corte – Astrid De Pauw-Savré – Stan De Plecker – Gaetan Decroix – Marie Dive – Sofia Francois – Mathieu-Maxim Goossens – Stephanie Haelterman – Muriel Igalson – Stacy Janssens – Stephanie Janssens – Ea Joinneau – Juliette Losfeld – Charlotte Peeters – Sophie Rousseaux – Annelies Troubleyn – Jonas Troubleyn – Penelope Tuyttens – elien Vaes – Charlotte Van Den Bosch – Kimberly Van Gelder – Nick Van Riet – Sebastien Vigneron – Nathalie Willems –

 

CSI2* – CSIYH1* Opglabbeek (BEL)

Gilles Borgonjon – Pieter Clemens – Viktor Daem – Marjan De Wachter – Frederik Dekens – Dirk Demeersman – Maarten Driessen – Ellen Geilfuss – Melanie Gelin – Pascale Haep – Kevin Hollevoet – Stephanie Janssens – Michael Joly – Alexander Kumps – Eleonore Lambilliotte – Quentin Lambotte – Kevin Maus – Hanne Mertens – Aiko Paridaen – yves Simon – Sonia Stacquez – Jens Thys – Maxime Tyteca – Mike Van Olst – Constant Van Paesschen – Nick Verlies – Michael Vreys

 

CSI1* Opglabbeek (BEL)

Gilles Borgonjon – Jean Louis Compere – Clara De Keyser – Maarten Driessen – Melanie Gelin – Kevin Hollevoet – Emely Joos – Alexander Kumps – Thibault Le Jeune – Hanne Mertens – Ophelie Mouton – Elias Olsen – Febe Reners – Sophie Van Der Veken – Franck Vandereyken

 

MENNEN

Wereldkampioenschap enkelspan mennen Kronenberg (NED)

Jan-Pieter Brynaert : Dubai

Etienne Lejeune : Amstel

Laure Philippot : Galen V

Mark Wentein : Torsten

 

Wereldkampioenschap para equestrian mennen Kronenberg (NED)

Freddy Soete : Evelien

 

EVENTING

CIC2* Sandillon (FRA)

Michiel Arnauts : Hermes van het Hazepad

Camile Buyck : Douze van de twee Acren

An Sofie Coevoet : Catoo Z

Tom Goeman : Sibo de Quiesce

Vincent Martens : Laminga van ’t Verahof

Valentine Steeman : Fine Mouche Db – River Emery – Vaudou du Boisdeville

Sarah Vandenzavel : Ito vh Panishof

Senne Vervaecke : Google van Alsingen

 

CCI1* Sandillon (FRA)

Dorien De Swaef : larmande van de Zilverberk

Audrey Franche : Quiloup de Kerser

Roland Quoidbach : Fidjy des Melezes

Valentine Steeman : Fine Mouche Db

Senne Vervaecke : Jeno

 

CIC1* Sandillon (FRA)

Axelle de Jamblinne : Florette d’Hyrencourt

Sarah Dessambre : Minnie de la Salle

Mathilde Esser : Sultan du Quesnay

Audrey Franche : Di Caprio

Remco Geldhof : Looping van ’t Kinroyderveld

Tom Goeman : Accro

Armelle Houyon : L’Eau de Vie Z

Dirk Lison : Goy Tommy vd Hertenrode Z

Charlotte Lousberg : Herge des Moites Fontaines

Valentine Steeman : Arthy du Lys

Kris Vervaecke : Hitmo van Alsingen

 

ENDURANCE

CEI2* 120 Wimmenau (FRA)

Laura Lenges : Tarek Rabba

David Parmentier : El Majied de Alborada

Sammy Seigers : L.I. Krezus

Nicolas Willems : Aida

 

CEI2* 90 +(2) Wimmenau (FRA)

Anne Cuvelier : Francesca

Emeline Mottet : Xanabi des Sauvlons

 

CEI2* 70 +(2) Wimmenau (FRA)

Laura Houassin : Yotan des Sauvlons

Celine Lavis : Semillah Tabatah

Celine maquet : Fitou de Taviers

Freddy Meurrens : Roc Castel Larzac

Wim Pauwels : Ar Jabbar

Anika Penne : Andras

Jacques Sabeau : Eaunoire Cookies

Clementine Truffet : Vatout des Sauvlons

Stephanie Wilmotte : Platinov Bluegold

Romane Yernaux : Kadir des Sauvlons

 

CEI1* 90 Wimmenau (FRA)

Reine Eischorn : Gamino d’en Bas

Kurt Sterckx : Chimco DA

Faye Vandewalle : Quorem

 

TREC

Wereldkampioenschap Seniors – Centro Ippico Tenuta Santa Barbara – Roma (ITA)

Florence Hurlet : Jacob

Marie Remacle : Rubby Red RL

Julie Verstraete : D.F. Ghaalin

 

Wereldkampioenschap Young Riders – Centro Ippico Tenuta Santa Barbara – Roma (ITA)

Jill Kindt : Alcapone

SWITCH THE LANGUAGE
Text Widget
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus quis neque vel quam fringilla feugiat. Suspendisse potenti. Proin eget ex nibh. Nullam convallis tristique pellentesque.