21/08/2018

Internationale selecties 22 – 26 / 08 / 2018.

JUMPING

CSI5*  Valence (FRA)

PIeter Devos : Apart – Claire Z – Haloubet Hitchcock

François Mathy jr. : Casanova de l’Herse – Falco van de Clehoeve – Uno de la Roque

Jos Verlooy : Igor – Romeo De Villaret

Gregory Wathelet : Eldorado van het Vijverhof – Iphigeneia de Muze – Qualido 3

 

CSI2* Valence (FRA)

Pieter Devos – Aiko Paridaen – Jos Verlooy – Gregory Wathelet

 

CSI3* Zandhoven (BEL)

Jeroen Appelen : Dalisca – Hickstead

Brecht Bille : Kalinka van de Nachtegale

Ann Carton-Grootjans : Kai-Licha de Karmel

Carmen Christiaansen : Zanta Z

Bart Clarys : El Cid – Joie de Toulon – Katinka vh Blondveld

Emilie Conter : Dragonfly de Longchamps – Kalence Flying – Mufasa

Karel Cox : Clintisimma van Spalbeek Z – Evert – Konstop

Karline De Brabander : Fantomas de Muze

Jean-Christophe De Grande : Belano vd Wijnhoeve Z – Kanto Quality – Kimono vd Biscchop

Tom Dhaeyere : James vd Oude Heihoef

Fabrice Galdini : Jack Daniels van het Eetzeveld

Arnaud Gaublomme : Gladstone van het Bildeken – Jacarta van ’t Ravennest – Jazira van het Bildeken

Jessica Geurts : Harkito van den Berg

Thierry Goffinet : Eyecatchter of two notes Z – Quincy – Tio de L’Huyne

Dominique Hendrickx : Bacardi les Hauts – Kannabis van de Bucxtale

Bunoit Moeskops : Damore vdh Haneweehof Z – Hilton de Mereyt

Simon Morssinkhof : Perigrosso

Gudrun Patteet : Sea Coast Just the Music – Sea Coast Kira vh Bokkenhof

Leonie Peeters : Al Capone – Quaresmas

Anthony Philippaerts : Goofy van ’t Laerhof

Nicola Philippaerts : H&M Chilli Willi – H&M Vallonia de Reville – J’Adore van het Schaeck

Olivier Philippaerts : Cigaret JVH Z – Icos

Thibault Philippaerts : Cataleya – Jaimi van Dorperheide

Claire Putters : Laemi

Kirsten Rombouts : Euptic van Beek

Max Sebrechts : Anita du Park – Cacacha van het Schaeck – Holiday Uno

Patrik Spits : Bellissimo Z

Rachel Steffen: Bricco – Uncanto du Villagana

Kim Thiry : Casaleo Z – Il Gagne van de Kwade Heyde

Gilles Thomas : Caretina – Conaro – Ducati van Schuttershof

Vicky Van De Poel : Jay Jay van de Mottelhoeve

Sven Van Dijck : Dante

Christophe Vanderhasselt : Caroline T. Z – Identity Vitseroel – Oceans Skills

Kelly Vandousselaere : Biarritz des Hauts Droits

Maartje Verberckmoes : Jugano van de Vosberg

Koen Vereecke : Caspar – Copiapo Z – Glagow MB

Dieter Vermeiren : Ilias van het Hof ter Velde – Kingston Town 111 Z

Frederic Vernaet : Dauphine van T&L – Gin Duidam – Just a gamble

Jonas Vervoort : Ascatano Z – Cibalia – Teavanta II c Z

Chloé Vranken : Emir de Vy – Madagascar La Silla

 

CSI2* Zandhoven (BEL-

Stephanie Andries – Jeroen Appelen – Brecht Bille – Evelyne Blaton – Eddy Bols – Coline Brants – Carmen Christiaansen – Emilie Conter – Karel Cox – Dimme D’Haese – Christophe de Borrekens – Christophe De Brabander – Karline De Brabander – Lander De Bruyn – Tom Dhaeyere – Niels Fockaert – Fabrice Galdini – Arnaud Gaublomme – Melanie Gelin – Jessica Geurts – Dries Goossens – Roy Hanlon – Mathias Hazebroek – Sofie Hazebroek – Dominique Hendrickx – Matthias Hens – Pieter Kenis – Sander Kenis – Filip Lacus – Melissa Laenen – Juliette Losfeld – Louise Losfeld – Lies Malisart – Laura Mathy – Bunoit Moeskops – Simon Morssinkhof – Emilie Mottie – Dimitry Noterman – Karen Oris – Charlotte Peeters – James Peeters – Leonie Peeters – Anthony Philippaerts – Nicola Philippaerts – Olivier Philippaerts – Thibault Philippaerts – Claire Putters – Evelyne Putters – Kirsten Rombouts – Max Sebrechts – Laure Smans – Daniel Stappaerts – Dimitry Taeijmans – Gilles Thomas – Roy Van Beek – Mike Van Belle – Valerie Van De Poel – Vicky Van De Poel – Geert Van Den Branden – Dries Van Dyck – Jan Van Dyck – Jens Van Dyck – Thomas Van Minnebruggen – Axel Vandoorne – Kelly Vandousselaere – Maartje Verberckmoes – Christophe Verheyen – Max Verheyen – Dave Vermandel – Bruno Vermeire – Mario Vermeire – Dieter Vermeiren – Jan Vermeiren – Sander Vermeiren – Frederic Vernaet – Jonas Vervoort – Jorik Vervoort – Marilyn Vorsselmans – Frederik Wuytack

CSI1* Zandhoven (BEL)

Bieke Bertels – Jan Boyen – Yoeri Braems – Julie Ceusters – Kasper De Boeck – Maxime De Clercq – Nathalie De Martin – Tom Dhaeyere – Melanie Gelin – Dries Goossens – Sarah Haelterman – Maxime Hazebroek – Matthias Hens – Melissa Laenen – Juliette Losfeld – Lies Malisart – Jinte Naets – Gudrun Patteet – Charlotte Peeters – Leonie Peeters – Evelyne Putters – Kirsten Rombouts – Rachel Steffen – Nicolas Stockmans – Roy Van Beek – Mike Van Belle – Britt Van Den Bosch – Geert Van Den Branden – Julie Van Den Bulck – Shauni Van Der Geeten – Nico Van Der Plaetsen – Ward Van Der Veken – Jens Van Dyck – Thomas Van Minnebruggen – Axel Vandoorne – Anke Verhaert – Sarah Verhamme – Christophe Verheyen – Max Verheyen – Dieter Vermeiren – Jan Vermeiren – Jorik Vervoort

 

CSI3* – CSIYH1* Verbier (SUI)

Carine Gagliani : Quarco de Kerambars

Maxime Harmegnies : Checkpoint Chacco – Seahorse Z – Slazio

 

CSI2* – CSI1* – CSIYH1* Auvers (FRA)

Jeroen De Winter – Perry Geryl – Jérôme Guéry – Patricia Guéry – Rik Hemeryck – Cedric Desimpel

 

CSIV-B Opglabbeek (BEL)

Martine Beuken – Ludo Dekkers – Benedicte Dewez – Anita Kerstan-Homburg – Els Lefever – Jean-Jacques Lorquet – Luc Vandermeersch – Gino Vankemmel

 

ENDURANCE

CEI3* 160 Monpazier (FRA)

Bruno Van Gestel : Berezig

 

CEI2* 70 +(2) Monapazier (FRA)

Dirk Coolen : Khemet Alaska

Raoul Ronsmans : Spootnick Davril

 

 

SWITCH THE LANGUAGE
Text Widget
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus quis neque vel quam fringilla feugiat. Suspendisse potenti. Proin eget ex nibh. Nullam convallis tristique pellentesque.