05/08/2018

Koen Vereecke (Jativia) wint GP CSI3*- Pieter Devos (Flash) wint GP CSI2* Beervelde.

CSI3*

Class 301 Table A two phases 1 m 35

3.Dieter Vermeiren – Piepke 111 Z 0 – 0 – 29,56 sec.

4.Jean-Christophe De Grande – Kimono vd Bisschop 0 – 0 – 29,99 sec.

5.Lieven Devos – Jadiz C 0 – 0 – 30,20 sec.

6.Bjorn Vandenbossche – Contessa van Sappenleen Z 0 – 0 – 30,53 sec.

8.Dirk Demeersman – Luigi 0 – 0 – 30,94 sec.

9.Emilie Conter – Kalence Flying 0 – 0 – 30,97 sec.

11.Chloé Vranken – Madgascar Ls La Silla 0 – 0 – 31,84 sec.

12.Maxine De Pelsmaeker – Jina van ’t Athof 0 – 0 – 31,95 sec.

13.Kelly Vandousselaere – Scato van de Molenbrug Z 0 – 0 – 33,11 sec.

14.Viktor Daem – Ghost Z 0 – 0 – 33,23 sec.

15.Pieter Devos – Jade vd Bisschop 0 – 0 – 35,13 sec.

 

Class 302 Accumulator 1 m 45

1.Thibault Philippaerts – Cataleya 65 – 52,49 sec.

2.Gilles Detry – Catwalk Capone 65 – 55,02 sec.

3.Koen Vereecke – Gasgow MB 65 – 55,12 sec.

7.Chloé Vranken – Cenzo 65 – 62,22 sec.

10.Lieven Devos – Eldorrado Mvnz 64 – 62,33 sec.

12.Emilie Conter – Mufasa 63 – 69,34 sec.

 

Class 303 Table A two phases 1 m 40

1.Koen Vereecke – Diadarco van Evendael Z 0 – 0 – 22,31 sec.

3.Jonas Vervoort – Ascatano Z 0 – 0 – 25,18 sec.

9.Gilles Detry – Catwalk Kobe of Ballmore 0 – 0 – 26,10 sec.

14.Gilles Thomas – Ducati van Schuttershof 0 – 0 – 27,31 sec.

 

Class 304 Table A with jump off 1 m 50 (LR)

1.Wouter Devos – Tonik Hero 0 – 0 – 42,39 sec.

2.Jeroen Appelen – Grappeloup van het Reenhof 0 – 0 – 42,62 sec.

8.Kelly Vandousselaere – Biarritz des Hauts Droits 0 – 0 – 49,74 sec.

10.Thibault Philippaerts – Jaimi van Dorperheide 0 – 4- 42,82 sec.

11.Frederic Vernaet – Just a Gamble 0 – 4 – 43,44 sec.

13.Koen Vereecke – Jativia 0 – 4 – 45,57 sec.

16.Catherine Van Roosbroeck – Qiazetta Z 0 – 4 – 48,34 sec.

 

Class 305 Table A two phases 1 m 35

1.Koen Vereecke – Diadarco van Evendael Z 0 – 0 – 21,19 sec.

3.Christophe Vanderhasselt – Gino van de Vrunte 0 – 0 – 23,26 sec.

4.Bart Clarys – Cigane Z 0 – 0 – 23,55 sec.

6.Elisa Strubbe – Soir des Quarts 0 – 0 – 23,60 sec.

8.Gilles Thomas – Indiana vh Kapelhof 0 – 0 – 23,75 sec.

9.Bjorn Vandenbossche – Contessa van Sappenleen Z 0 – 0 – 24,05 sec.

10.Elisa Strubbe – Imoon 0 – 0 – 24,61 sec.

11.Jean-Christophe De Grande – Kanto Quality 0 – 0 – 24,72 sec.

12.Maxime Harmegnies  Divin du Haras des Barrages 0 – 0 – 26,52 sec.

 

Class 306 Table A against the clock 1 m 50 (LR)

1.Christophe Vanderhasselt – Caroline T. Z 0 – 68,24 sec.

2.Koen Vereecke – Glasgow MB 0 – 69,01 sec.

5.Virginie Thonon – High Tech Vy de Septon 0 – 70,42 sec.

7.Jeroen De Winter – Karmelita van den Dries 0 – 72,79 sec.

8.Rachel Steffen – Bricco 0 – 74,40 sec.

10.Thibault Philippaerts – Cateleya 4 – 66,02 sec.

14.Wouter Devos – Just Me D 4 – 70,62 sec.

 

Class 307 Table A two phases 1 m 35 / 1 m 40

1.Koen Vereecke – Diadarco van Evendael Z 0 – 0 – 19,64 sec.

3.Jeroen De Winter – Gretel S 0 – 0 – 20,92 sec.

4.Christophe Vanderhasselt – Gino van de Vrunte 0 – 0 – 21,35 sec.

5.Bart Clarys – Katinka vh Blondveld 0 – 0 – 21,55 sec.

6.Virginie Thonon – Falbert SB 0 – 0 – 21,78 sec.

7.Dieter Vermeiren – Piepke 111 Z 0 – 0 – 21,93 sec.

8.Maxime Harmegnies – Checkpoint Chacco 0 – 0 – 22,45 sec.

10.Bart Clarys – Cigane Z 0 – 0 – 22,63 sec.

12.Bjorn Vandenbossche – Contessa van Sappenleen z 0 – 0 – 23,03 sec.

14.Viktor Daem – Quantum KS 0 – 0 – 23,15 sec.

 

Class 308 Grand Prix Table A with jump off 1 m 55 (LR)

1.Koen Vereecke – Jativia 0 – 0 – 40,28 sec.

3.Yves Vanderhasselt – Hetman of Colors 0 – 0 – 44,13 sec.

5.Nathan Budd – Cadix des Rosiers 0 – 0 – 45,63 sec.

9.Bart Clarys – Joie de Toulon 0 – 0 – 43,84 sec.

10.Rachel Steffen – Uncanto di Villagana 0 – 4 – 46,05 sec.

11.Jonas Vervoort – Teavanta II C Z 0 – 4 – 47,05 sec.

 

CSI2*

Class 201 Table A against the clock 1 m 30

1.Anne De Doncker – Hitoy Lcs 0 – 56,89 sec.

2.Dieter Vermeiren – Marco vd W Heihoeve Z 0 – 59,68 sec.

3.Sander Vermeiren – Easy Dith 0 – 59,99 sec.

6.Mike Van Belle – Casino Royal Waterschoot Z 0 – 61,05 sec.

7.Christof Deraedt – Igor de Vauxelles 0 – 61,14 sec.

9.Kim Neirynck – R.A.T.M. Z 0 – 61,52 sec.

10.Caroline De Laet – Nika Z 0 – 62,58 sec.

11.Fabienne Daigneux-Lange – Delta Fee des Hazalles 0 – 63,54 sec.

13.Camille Demolie – Chica Fino 0 – 64,69 sec.

14.Axel Vandoorne – Ugrade’s Son 0 – 64,76 sec.

15.Jorik Vervoort – Jasmina van Dyckershof 0 – 64,80 sec.

16.Aubri Noyez – Quenndal de Lojou HDC 0 – 64,95 sec.

18.Cederick Deknudt – Vegas de Laubry 0 – 65,24 sec.

 

Class 202 Table A two phases 1 m 40

2.Gilles Detry – Catwalk Harry 0 – 0 – 31,07 sec.

4.Fabienne Daigneux-Lange – Urfee des Luthiers 0 – 0 – 31,25 sec.

5.Marine Lenoble – Bugsy Malone d’Hof ten Bos 0 – 0 – 32,04 sec.

6.Julie De Pelsmaeker – Contendra 0 – 0 – 32,11 sec.

7.Thibautl Philippaerts – Isoline van Dorperheide 0 – 0 – 32,58 sec.

8.Cederick Deknudt – Beijing Z 0 – 0 – 33,15 sec.

9.Nathan Budd – Belladonna II de Longpre 0 – 0 – 33,96 sec.

10.Jorik Vervoort – El Salvador 0 – 0 – 34,87 sec.

12.Aubri Noyez – Isaac II d’Eygendom 0 – 0 – 35,86 sec.

 

Class 203 Table A two phases 1 m 30

1.Mathias Hazebroek – Hanibal 0 – 0 – 24,54 sec.

3.Marthe Heudens – Best Mix Elien 0 – 0 – 26,05 sec.

4.Thomas Thometschek – Hilotte van Tenhaegendoorn 0 – 0 – 26,31 sec.

5.Laurens Van Cauwenberghe – Heavenly van ’t Breezerhof 0 – 0 – 26,65 sec.

8.Jerry Van Damme – Figaro d’Orange Z 0 – 0 – 27,21 sec.

9.Sarra Van Avermaet – Freestyle 0 – 0 – 27,23 sec.

11.Marine Lenoble – Nestor Z 0 – 0 – 27,86 sec.

12.Julie De Pelsmaeker – Artico 0 – 0 – 28,59 sec.

13.Cederick Deknudt – Vegas de Laubry 0 – 0 – 28,90 sec.

14.Kelly Vercauteren – Lingapore van de Rhamdia Hoeve 0 – 0 – 29,31 sec.

 

Class 204 Table A against the clock 1 m 40

1.Camille Demolie – Chica Fino 0 – 54,27 sec.

2.Gilles Detry – Catwalk Harry 0 – 54,83 sec.

4.Dieter Vermeiren – Marco vd W Heihoeve Z 0 – 55,53 sec.

5.Marine Lenoble – Bugsy Malone d’Hof ten Bos 0 – 55,61 sec.

6.Cederick Deknudt – Beijing Z 0 – 56,96 sec.

7.Karline De Brabander – Fantomas de Muze 0 – 57,07 sec.

8.Fabienne Daigneux-Lange – Delta Fee des Hazalles 0 – 57,17 sec.

9.Yentl Baert – Koaddac van het Indihof 0 – 57,44 sec.

10.Nathan Budd – Belladonna II de Longpre 0 – 57,60 sec.

12.David Malfait – Louis Z 0 – 58,16 sec.

14.Jorik Vervoort – Jasmina van Dyckershof 0 – 59,41 sec.

15.David Tanghe – Cumantin vd Hacienda Z 0 – 59,71 sec.

 

Class 205 Table A two phases 1 m 30

1.Marthe Heudens – Best Mix Elien 0 – 0 – 22,57 sec.

4.Dieter Vermeiren – Marco vd W Heihoeve Z 0 – 0 – 25,25 sec.

5.Fabienne Daigneux-Lange – Delta Fee des Hazalles 0 – 0 – 25,44 sec.

6.Camille Demolie – Chica Fino 0 – 0 – 25,46 sec.

7.Aubri Noyez – Quenndal de Lojou HDC 0 – 0 – 25,83 sec.

9.Cederick Deknudt – Vegas de Launay 0 – 0 – 26,11 sec.

10.Catherine Van Roosbroeck – Kardina Dwerse Hagen 0 – 0 – 26,68 sec.

11.Anouk De Proft – Q Bee vh Dielshof Z 0 – 0 – 26,74 sec.

12.Laurens Van Cauwenberghe – Heavenly van ’t Breezerhof 0 – 0 – 26,83 sec.

13.Bo Fievez – Artheuzen  0 – 0 – 28,42 sec.

14.Pieter Vandierendonck – Dune D’Hoogpoort 0 – 0 – 29,27 sec.

15.Yentl Baert – Lafayette van ’t Hemelsoet 0 – 0 – 29,79 sec.

 

Class 206 Grand Prix Table A with jump off 1 m 45 (LR)

1.Pieter Devos – Flash 0 – 0 – 35,40 sec.

2.Pieter Vandierendonck – Elini vh Costersveld 0 – 4 – 38,14 sec.

4.Kelly Vandousselaere – Udgi Girl des GY 1 – 85,72 sec.

5.Gilles Detry – Catwalk Harry 4 – 77,37 sec.

6.Fabienne Daigneux-Lange – Urfee des Luthiers 4 – 80,47 sec.

7.Julie De Pelsmaeker – Contendra 4 – 82,37 sec.

10.Jorik Vervoort – El Salvador 4 – 83,01 sec.

112.Yentl Baert – Koddac van het Indihof 5 – 84,77 sec.

 

SWITCH THE LANGUAGE
Text Widget
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus quis neque vel quam fringilla feugiat. Suspendisse potenti. Proin eget ex nibh. Nullam convallis tristique pellentesque.