01/08/2018

Internationale selecties 01 – 05 / 08 / 2018.

JUMPING

CSI5* London (GBR) – Global Champions Tour

Niels Bruynseels : Delux van T&L – Lady Cracotte

Jérôme Guéry : Garfield de Tiji des Templiers – Hercules By Immofluisteraar

Nicola Philippaerts : Bisquet Balou C – H&M Chilli Willi

Cindy Van der Straten : Calvia – Catalina

 

CSI2* London (GBR)

Maartje Verberckmoes

 

CSI5* – CSI3* Dinard (FRA)

Gudrun Patteet : Sea Coast Atlantic du Seigneur – Sea Coast Just het Music – Sea Coast Kira vh Blokkenhof

Olivier Philippaerts : H&M Extra – H&M Ikker

Constant Van Paesschen : Compadre van de Helle – Vendetta Treize

Wilm Vermeir : Dm Jacqmotte – Gentiane de la Pomme – Garrincha Hedoniste – Hacienda d’Eversem

Gregory Wathelet : Eldorado van het Vijverhof – Qualido – Spike vd Withoeve

 

CSI4* Ommen (NED)

Thom Dhaeyere : James vd Oude Heihoef

Gilles Dunon : Fou de toi vd Keihoeve – Valentino du val du Geer

Thomas Van Minnebruggen : Ibbo van ’t Keldertje – Koshin de Muze

Jos Verlooy : Herald van ’t Ruytershof – Japatero VDM – Jenco dw

Annelies Vorsselmans : Diesel N – Olimpo LS – Wilandro

 

CSI1* Ommen (NED)

Vincent De Reys – Tom Dhaeyere – Gilles Dunon – Yannick Hendrikx – Jos Lansink – Jos Verlooy – Annelies Vorsselmans

 

CSI3* – CSIYH1* Beervelde (BEL)

Jeroen Appelen : Grappeloup van het Reenhof – Hickstead

Nathan Budd : Cadix des Rosiers – Varesco des Rosiers

Bart Clarys : Best Mix Cigane Z – Joie de Toulon – Katinka vh Blondveld

Emilie Conter : Dragonfly de Longchamps – Kalence Flying – Mufasa

Viktor Daem : Ghost Z – Ic Magic van de Bien – Quantum Ks

Jean-Christophe De Grande : Belano vd wijnhoeve Z – Kanto Quality – Kimono vd Bisschop

Maxine De Pelsmaeker : Jina van ’t Athof

Jeroen De Winter : Gretel S – Karmelita van den Dries

Dirk Demeersman – Justice van het Reigershof – Luigi

Hendrik Denutte : Dimcanto della Loggia – Kamira

Gilles Detry : Catwalk Capone – Catwalk Kobe of Ballmore – Double O Seven PL

Lieven Devos : Eldorrado MVNZ – Giovanni van het Scheefkasteel – Jadiz C

Pieter Devos : Haloubet Hitchcock – Jade vd Bisshop – Julyss Orti

Wouter Devos : Just Me D – Tonik Hero

Fabrice Galdini : Jack Daniels van het Eetzeveld – Just Luck

Jessica Geurts : Colina Pijnvenhof Z – Harkito van den Berg

Thierry Goffinet : Quincy – Tio de l’Huyne – Vospero de Qo

Damien Haelterman : Imandra de Laubry

Maxime Harmegnies : Checkpoint Chacco – Divin du Haras des Barrages – Seahorse Z

Philippe Le Jeune : Inshallah de Muze – Loro Piana Filou de Muze

Gilles Nuytens : Elando CT – Jade S

Thibault Philippaerts : Cataleya – Jaimi van Dorperheide

Rachel Steffen : Bricco – Kito Epleaser van de Tarweschom – Uncanti di Villagena

Elisa Strubbe : Gladiator van ’t Paradijs – Imoon – Soir des Quarts

Gilles Thomas : Conaro – Ducati van Schuttershof – Indiana vh Kapelhof

Thomas Thometcheck : Emona RV

Virginie Thonon : Fablert SB – High-Tech-Vy-de Septon – Koquette

Catherine Van Roosbroeck : Qiazetta Z

Bjorn Vandenbossche : Contessa van Sappenleen Z – Thun’s Cruise van Sappenleen Z

Christophe Vanderhasselt : Caroline T. Z – Gino van de Vrunte

Yves Vanderhasselt : Hetman of Colors – Lelielounka Stw

Axel Vandoorne : Impuls vh Lindenhof

Kelly Vandousselaere : Biarritz des Hauts Droits – Scato van de Molenbrug Z

Koen Vereecke : Diadarco van Evendael Z – Jativia – Lady Unexpected

Dieter Vermeiren : Ilias van het hof ter Velde – Kingston Town 111 Z – Piepke 111 Z

Frederic Vernaet : Dauphine van T&L – Dieu Merci van T &L – Just a Gamble

Jonas Vervoort : Ascatano Z – Evita – Teavanta II c Z

Chloé Vranken : Cenzo – Emir de Vy – Madagascar La Silla

 

CSI2* – CSIYH1* Beervelde (BEL)

Jeroen Appelen – Jens Baert – Yentl Baert – Nathan Budd – Carmen Christiaansen – Geoffrey Cobbaut – Marie Julie Pascalle Cracco – Fabienne Daigneux-Lange – Christophe De Brabander – Karline De Brabander – Annde De Doncker – Aurelie Dycker – Caroline De Laet – Julie De Pelsmaeker – Maxine De Pelsmaeker – Anouk De Proft – Cederick Deknudt – Lars Demeersman – Camille Demolie – Christof Deraedt – Gilles Detry – PIeter Devos – Helena Embo – Bo Fievez – Maxine Gaelens – Sophie Geurts-Dalton – Maxim Godecharle – Thierry Goffinet – Mathieu-Maxim Goossens – Mathias Hazebroek – Maxime Hazebroek – Marthe Heudens – Kevin Hollevoet – Marine Lenoble – Alicia Lienard – Juliette Losfeld – Louise Losfeld – David Malfait – Kim Neirynck – Aubri Noyez – Chloe Ockerman – Thibault Philippaerts – David Tanghe – Thomas Thometcheck – Sarra Van Avermaet – Mike Van Belle – Laurens Van Cauwenberghe – Jerry Van Damme – Jordy Van Massenhove – Steven Van Meersche – Catherine Van Roosbroeck – Pieter Vandierendonck – Axel Vandoorne – Kelly Vandousselaere – Kelly Vercauteren – Liselotte Vrhelst – Sander Vermeiren – Jorik Vervoort

 

CSI1* Beervelde (BEL)

Yentl Baert – Bieke Bertels – Valerie Blommaaert – Quinten Bradt – Margo Cappelle – Amelie Clarys – Celine Couvreur – Marie Julie Pascalle Cracco – Alexandra De Geest – Julie De Pelsmaeker – Michelle De Raedt – Axelle Deleu – Camille Demolie – Nicolas Devloo-Delva – Julie Dewaele – Gaenne Fievez – Maxine Gaelens – Rosalie Ghesquiere – Estelle Godecharle – Maxim Godecharle – Eline Goethals – Thierry Goffinet – Maxim Goossens – Juliette Herpoel – Isabeau Keulen – Jan Lamberts – Alyssa Looyens – Juliette Losfeld – Nikolas Matthijs – Stephanie Naudts – Aubri Nnoyez – Gilles Nuytens – Tim Reygaerts – Sophie Rousseaux – Robbe Schelfaut – Mauranne Smets – Stephanie Stordeur – Arnika Van Assche – Dylan Van Belle – Mike Van Belle – Jerry Van Damme – Eros Van Speybroeck – Mieke Vandepitte – Paris Vandousselaere – Evelien Verbeeck – Celine Verbeke – Liselotte Verhelst – Jules Vermeersch – Nicolas Vermeulen

 

CSI3* – CSIYH1* Lons le Saunier (FRA)

Dag Keymolen : J’Adore de cour au bois – Winnetou de la Hamente Z

Celine Schoonbroodt-de Azevedo : Cheppetta – Instit de Jucaso – Venus de l’ Eyre

 

CSI2* – CSI1* – CSIYH1* Kronenberg (NED)

Stephanie Andries – Ugo Berrittella – Loic Cannaert – Pieter Clemens – Gill Cools – Maxime De Clercq – Caro-belle De Hornois – Sofia Francois – Vincent Lambrecht – Bunoit Moeskops – Maud Pietroniro – Dimitry Taeijmans – Tatiana Troiani – Maxime Tyteca – Neal Vanderwegen – Bruno Vermeire – Cedric Desimpel – Wael Ezzedine – Kirsten Luyten – Max Verheyen

 

CSI2* – CSI1* – CSIYH1* Le Touquet (Fra)

Noemie Becker – Stefan Corten – Geoffroy de Jamblinne – Johan Demolder – Frantz Ducci – Bertrand Genin – Quentin Lambotte – Mike Lepiemme – Maurine Levy – Kylian Luyten – Laurence Pieters – Chaouki Rijnders – Yves Simon – Thibaut Behaegel – Isabel De Rijcker Patrick Guillaume – Emeline Jacques – Valentine Janssen – Maurine Levy – Lies Malisart – Penelope Mauroy – Caroline Michez – Etienne Princen – Manon Theunissen – Pascale Trenker –

 

DRESSUUR

European Championships young dressage horses Ermelo (NED)

7 years

Laura Luyten : J2l Lamborghini

Loranne Livens : Aragon L

6 years

Philip Jorissen : Miss Dior van den Bruel

Kayleigh Buelens : Fifty Ways to Victory

5 years

Christel Vernelen : Hitch vh Bloemenhof

Nick Van Laer : Conan di Fonte Abeti

 

CDI1* Ermelo (NED)

Wouter D’Hoore : Drakkar van de Moerhoek

Nicky Peeters : Condiblesse vd Kempenhoeve

 

CDIY Nice (FRA)

Laura De Graeve : Feuertanz

 

CDIP Nice (FRA)

Chabelli De Graeve : Kwibbel

 

MENNEN

CAI2*-P2 Herchenrode (GER)

Johan Nijs : Atse van de Haar – Hoppenhof’s Milo – Willy

 

SWITCH THE LANGUAGE
Text Widget
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus quis neque vel quam fringilla feugiat. Suspendisse potenti. Proin eget ex nibh. Nullam convallis tristique pellentesque.