11/06/2018

Internationale selecties 14 – 17 / 06 / 2018.

JUMPING

CSIO5* Sopot (POL) – FEI Nations Cup – Europe Division 1

Chef d’équipe : Peter Weinberg

Niels Bruynseels : Cairon 10 – Cas de Liberté

Pieter Devos : Apart – Claire Z – Haloubet Hitchcock

Jérôme Guéry : Celvin – Garfield de Tiji des Templiers – Hercules by Immofluisteraar

Gudrun Patteet : Sea Coast Coco Berlini – Sea Coast Just the Music – Sea Coast Pebbles Z

Olivier Philippaerts : Cigaret JVH Z – H&M Ikker – Icos

 

CSI5* Cascais, Estoril (POR) Global Champions Tour

Karel Cox : Dublin van Overis – Evert

Nicola Philippaerts : H&M Harley vd Bisschop – J’Adore van het Schaeck

Gregory Wathelet : MJT Nevado S – Qualido 3

 

CSI4* Geesteren (NED)

Pieter Clemens : Astuce du Cellier LA – Calvino de Nyze Z – Horizon de Regor

Dirk Demeersman : Clash II Heldenlaan Z – Justice van het Reigerhof – Kaiser T FVD

Gilles Dunon : Fou de Toi vd Keihoeve – Kapitano – Valentino du Val du Geer

Dominique Hendrickx : Kannabis van de Bucxtale

Constant Van Paesschen : Veneur d’Isigny – Isidoor van de Helle – Verdi Treize

Jonas Vervoort : Audi’s Contento – Cibalia – Teavanta II c Z

Annelies Vorsselmans : First Lady – Romeo 88 – Wilandro 3

 

CSI2* – CSI1* Geesteren (NED)

Pieter Clemens – Jeroen De Winter – Caroline Di Vittorio – Gilles Dunon – Dominique Hendrickx – Dries Van Der Linden – Maxime Van Der Linden – Annelies Vorsselmans – Nathalie Willems

 

CSI4* Harthill – Bolesworth International Horse Show (GBR)

François Mathy jr. : Casanova de l’Herse – Falco van de Clehoeve – Uno de la Roque

 

CSI4* – CSIYH1* Gross Vlegeln (GER)

Stephanie Andries : Cicero – Javenia

Damien Haelterman : Hooligan de Laubry – Imandra de Laubry

Rik Hemeryck : Carlitto van ’t Zorgvliet – Jule de Lauzelle – Tum Play du Jouas

 

CSI3* Moorsele (BEL)

Donaat Brondeel : Jadorado van de Bremboshoeve – Just Biscuit van het Vlierhof

Ann Carton-Grootjans : Irvine ter Doorn – Jakarta Royal D.s.

Bart Clarys : Joie de Toulon – Katinka vh Blondveld

Chanel De Baets : Ic Magic van de Bien – Palina de l’Escaut

Jean-Christophe De Grande : Belano vd Wijnhoeve Z – Kanto Quality – Kimono vd Bisschop

Ann-Sophie De Reviere : Jade van het Groene Dak – Kashmira van de Lentakker

Dries Dekkers : D&J Havanna – Victor

Celine Denuit : Chacco Blue – Soyau d’Upen

Gilles Detry : Catwalk Capone – Catwalk Harry – Double O Seven PL

Lieven Devos : Giovanni vh Scheefkasteel – Jadiz C – Jetair

Fabrice Galdini : Jealousy – Just Luck – Ursula de Caumont Z

Thierry Goffinet : Aagje de Bioagrico – Charming Mood du Charmoie – Quincy 126

Maxime Harmegnies : Abigail – Bandia – Checkpoint Chacco

Kevin Hollevoet : Cypress van Eik Z

Dominique Joassin : Si la sol de Greenbay Z

Vincent Lambrecht : Carlos JD Z

Philippe Le Jeune : Inshallah de Muze – Loro Piana Filou de Muze

David Malfait : Louis Z

Boris Mauroy : Mjt Carnaval – Easy du Friou

Hanne Mertens : Brunello di Fer

Guillaume Ruant : Elyria Sitte

Tom Sneppe : Kismet van de Lentakker

Kevin Spiessens : Itackie Deux

Laetitia Surin : Carlina des Vergers Z – Quinola Rvl Z

David Tanghe : Cumantin vd Hacienda Z

José Thiry : Coco Chanel – Cyrano d’Orbri – Urinca Z

Virginie Thonon : Co2 Z – Falbert SB – High Tech Vy de Septon

Cindy Van der Straten : Calvia – Cantaro 2 – Catalina

Sven Van Dijck : Dante – Jurancon vd Esberg

Terry Van Dingenen : Heaven van de Zanddijkhoeve – Jagante

Jordy Van Massenhove : Indi Blue-W vt Merelsnest

Thomas Van Minnebruggen : Ibbo van ’t Keldertje – Jay Jay van de Mottelhoeve – Koshin de Muze

Catherine Van Roosbroeck : F – Kardina Dwerse Hagen – Qiazetta Z

Jens Vandenberk : Contiki – Oblivion

Bjorn Vandenbossche : Contessa van Sappenleen Z – Thun’s Cruise van Sappenleen Z – W-Helios vd Lindehoeve Z

Kelly Vandousselaere : Biarritz des Hauts Droits – Scato van de Molenbrug Z – Udgi Girl des Gy

Frederic Vernaet : Dieu Merci van T&L – Gin Duidam – Just a Gamble

Francois Wery : Energie de la Hart – Jackpot – Touch of Class d’Ors

 

CSI1* – CSIYH1* Moorsele (BEL)

Noemie Angonese – Margo Cappelle – Chanel De Baets – Thierry Goffinet – Maxime Harmegnies – Kevin Hollevoet – Jade Kinsabil – Axelle Koninckx – David Malfait – Kevin Spiessens – Laetitia Surin – Virginie Thonon – Thomas Van Minnebruggen – Jens Vandenberk – Bjorn Vandenbossche – Nathalie Vandoorne – Kelly Vandousselaere – Koen Vereecke – Sarah Verhamme – Birgit Wuijts

 

CSI2* – CSIYH1* Roeser (LUX)

Tolga Aksoyek – Francois Bossu – Catherine Bouvy – Stephanie d’Andrimont – Emilie Francois – Bertrand Genin – Filip Lacus – Guentin Lambotte – Yves Simon – Sonia Stacquez – Boy-Adrian Van Gelderen – Arthur Vermeersch – Bruno Villani

 

CSI2* – CSI1* – CSIYH1* Deauville (FRA)

Inge Carton – Jan Claeys – Florine Courtois – Maxime De Clercq – Elisha De Vos – Dag Keymolen – Delphine Pierrin – Laura Saelens – Franck Vandereyken

 

CSIO Young Riders Hagen (GER)

Chef d’équipe : Rik Deraedt

Pieter De Brabandere : Cadiz M – Darranty by Mdl

Thibaut Huyvaert : Jessica de Laubry – Bo des Gars

Laura Mathy : Penta

Simon Prouvé : Jatlantparflam vd Kleyenberg – Kamira Prova

Neal Vanderwegen : Isidor j.h. Z – Nabab’s Girl j.h. Z

 

CSIO Juniors Hagen (GER)

Chef d’équipe : Rik Deraedt

Gilles Borgonjon : Icarus – Just Him

Camille Demolie : Chica Fino – Kalinka van ’t Heike

Tim Prouvé : Lugano van ’t Steen Putje – Orson des Hayettes

Thibeau Spits : Jericho Dwerse Hagen – Juragold Bormes

 

DRESSUUR

CDI3* Brno (CZE)

Brecht D’Hoore : Favian WH

Dominique Mohimont : Toureine du Meugon

 

CDIO – CDI Young Riders Hagen (GER)

Flore De Vos : Catcher

Suraya Hendrikx : Dear Friend 2

Julie Koninx : Emmerson

Yannick Lambrichts : Ishar

Kate Wiggins : Corona

 

CDIO Children Hagen (GER)

Maité Colling : Rapallo C.L.

Julie Opsomer : Charlotte 117

 

CDI Ponies Hagen (GER)

Lisa Arcq : EGG Land’s Ithalo

 

PARA EQUESTRIAN DRESSAGE

CPEDI3* Somma Lombardo (ITA)

Michèle George : Designer’s Girl

 

EVENTING

CCI4* Luhmühlen (GER)

Chloé Raty : Axel Z

 

CIC3* Luhmühlen (GER)

Giel Vanhouche : Azrael – Figaro de Verby

Kris Vervaecke : Guantanamo van Alsingen

Senne Vervaecke : Feebe van Alsingen

 

ENDURANCE

CEI3* 160 Babenhausen (GER)

Jean-Philippe Cohard : Eaunoire Bonzai

 

CEI1* 80 Babenhausen (GER)

Dominique Evrard : Eaunoire Baguera

Louna Schuiten : Uppercut Fatal

 

CEI2* 120 Guilleries (ESP)

Peter Bastijns : Shakira de Alborada

 

TREC

FITE European Cup Circuit Züsch (GER)

Julie Verstraete : D.F. Ghaalin

 

SWITCH THE LANGUAGE
Text Widget
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus quis neque vel quam fringilla feugiat. Suspendisse potenti. Proin eget ex nibh. Nullam convallis tristique pellentesque.