05/06/2018

Internationale selecties jumping, mennen 06 – 10 / 06 / 2018.

JUMPING

CSI5* Cannes (FRA) Global Champions Tour

Niels Bruynseels : Gancia de Muze – Lady Cracotte

Pieter Devos : Apart – Espoir

Nicola Philippaerts : Bisquet Balou C – H&M Chilli Willi

Olivier Philippearts : Legend Extra

Jos Verlooy : Caracas – Igor

 

CSI1* Cannes (FRA)

Charline Hendrickx – Ignace Philips – Ines Van Den Bosch – Michael Van Den Bosch

 

CSi5* – CSIYH1* Villach, Treffen (AUT)

Gudurun : Sea Coast Atlantic du Seigneur – Sea Coast Just the music

Constant Van Paesschen : Compadre van de Helle – Jilbert van ’t Ruytershof

Christophe Vanderhasselt : Identity Vitseroel – Caroline T. Z – Gino van de Vrunte

Wilm Vermeir : Dm Jacqmotte –  Gentiane de la Pomme – IQ vn het Steentje

 

CSI4* Poznan (POL)

Stepanie Andries : Jivale – For You – Javenia

Thierry Goffinet : Big Ben II vd Bunte – Quincy 126 – Tio de l’Huyne

Kim Thiry : Casaleo – Jappeloup

 

CSI3* Roeser (LUX)

Nathan Budd : Balder vd Katelijnkouter – Cadix des Rosiers – Varesco des Rosiers

Victor Daem : Ic Magic vd Bien – Palina de l’Escaut

Gilles Detry : Catwalk Harry – Double o Seven PL

Lieven Devos : Eldorrado mvn Z – Giovanni vh Scheefkasteel

Wouter Devos : Emopio vh Holeinde – Just me D – Tonic Hero

Arnau Doem : Bagatelle du Fleury – Hocus Pocus de Messitert

Rik Hemeryck : Jule de Lauzelle – Tum play du Jouas – Ulyss Morinda

Raphael Masson : Cadeau de Couer – Corismo – LB Fuego del Picadero

Kirsten Robouts : Destenation – Uptric van Beek

Rachel Steffen : Bricco – Hermes

Koen Vereecke :  Diardaco van Evendael Z – Jativia – QP Castellan

Jonas Vervoort : Audi’s Contento – Cybalia – Teavanta II CZ

 

CSI1* Roeser (LUX)

Catherine Bouvy – Nathan Budd – Viktor Daem – Julie De Pelsmaeker – Gilles Detry – Lieven Devos – Arnaud Doem – Julien Gaspard  – Rik Hemeryck – Eloise Lutgen –  Kevin Maus – Kirsten Rombouts – racel steffen  Bram Van Hulle – Koen Vereecke – Jonas Vervoort

 

CSI3* Lons le Saulnier (FRA)

Jeroen Appelan:  Grappeloup van het Reenhof – Hickjstead – Vieri dh Z

Ann Carton : Irvine ter Doorn – Jakarta Royale ds – Kai Licha de Carmel

Steve Lefevre : Dilara van de Kattenberg – Jericho van Orti

Celine Schoonbroodt-de Azevedo : Cheppetta – Early HB – Venus de l’Eyre

Frederic iVernaet :  Artois d’avillon – Dauphine van T&L – Just a Gamble

 

CSI2* – CSI1* – CSIYH1* Lier (BEL)

Ben Beevers – Jan Boyen – Dimme D’Haese – Louise Dalle – Jeroen De Winter – Thomas De Wit – Pieter Dejager – Laurence Derikum – Melanie Gelin – Jessica Geurts – Maxime Harmegnies – Valentina Hoeben – Dominique Hendrickx – Pieter Kenis – Samuel Locoche – Allan Nassiri – Hélène Lepinay – Nick Moyaert – Charlotte Peeters – Leonie Peeters – Marine Scauflaire – Patrik Spits – Thibeau Spits – Charlotte Sunt – Francois Toby –  Elisabeth Thommen – Valerie Van De Poel – Gina Van Den Dries – Ellen Van der Mieren – Sophie Van Der Veken – Jens Vendenberk – Joris Vergauwen – Nicolas Wautier – Deborah Walravens – Nathalie Willems

 

CSI2* – CSI1*- CSIYH1* Sancourt (FRA)

Sebastien Berlemont – Piet Calmeyn – Alexandre Cardon – Fabienne Daigneux-lange – Cederick Deknudt – Johan Demolder – Freddy Demuynck – Joy Demuynck – Dag Keymolen – Melissa Rocher – Philippe Vandoorne – Luc Willaumez

 

MENNEN

CAIO4*-H4 Saumur (FRA)

Glenn Geerts : Brickhous Billi – Dash – De Solist – Erdball – Scampolo – Zeron

 

CAI3*- CAI2* H1 Saumur (FRA)

Etienne Louesse : Baltick

Angelique Schwanen : Hollywood

Mark Wentein : Carlo – Torsten

 

CAI3*-P4 Saumur (FRA)

Nicolas Deudon : Dempsy Calipso – Hynder Hoeve’s Osiris – Kuikhornster boris – Morgenzon’s Quinto – Sander

 

CAI2*-P4 Lähden (GER)

Dennis Billet : Caramel – Sultan – Cupidon – Elliot – Stewboy

Jeroen De Schutter : Westpoint – Koekoekshof Rico – Wheemhoeve’s Zidane – Koekoekshof Fieldmen – Talachdy Tally-ho

Bert Van Den Bosch : Vechtzicht’s Hopeful – Kastanjehof Jimmy – Langevoren Lucas – Roetsenest’s Santa Fe – Velvet’s Mr Monaco

Thomas Van Dijck : Double Ps Percann – Hy Binder Ronimo – Authentic van de Wilgendreef – Breenakkers Concorde – Loevenstein’s Eddy

 

CAI2*-P2 Lähden (GER)

Johan Nijs : Willy – Nagim op de Heide – Hoppenhof’s Milo – Afse van de Haar

Hughes Pottier : Equi Center’s Isis – Jannick

Pieter Van Den Broeck : Heidewinde’s Parelli – Vierwindstreken Myron

Zandberg’s Job

 

 

 

SWITCH THE LANGUAGE
Text Widget
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus quis neque vel quam fringilla feugiat. Suspendisse potenti. Proin eget ex nibh. Nullam convallis tristique pellentesque.