21/05/2018

Internationale selecties 24 – 27 / 05 / 2018

JUMPING

CSIO5* Rome (ITA)

Individual

Zoe Conter : Dragonfly de Longchamps – Irenice Horta – Zeta di Sabuci

Francois Mathy jr. : Cassis van de Kranenburg – Hello Diamant – Uno de la roque

 

CSI4* – CSIYH1*  Bourg en Bresse (FRA)

Jérôme Guéry : Bacardi les Hauts – Celvin – Hercules by Immofluisteraar

Rik Hemeryck : Carlitto van ’t Zorgvliet – Jule de Lauzelle – Ulyss Morinda

Gudrun Patteet : Sea Coast Coco Berlini – Sea Coast Just the Music

Celine Schoonbroodt-de Azevedo : Cheppetta – Early H.B. – Venus de l’Eyre

 

CSI2* Bourg en Bresse (FRA)

Patricia Guéry – Gudrun Patteet

 

CSIO3* Uggerhaine (DEN)

Jeroen Appelen : Dalisca – Grappeloup van het Reenhof – Hickstead

Arnaud Doem : Bagatelle du Fleury – Edgard de Prefontaine – Hocus Pocus De Messitert

Rachel Steffen : Bricco – Hermes – Uncanto di Vallagana

Virginie Thonon : Falbert SB – High Tech Vy de Septon – Tristan Horta Z

Annelies Vorsselmans : Chavantele Z – Shakira Z – Wilandro 3

 

CSI3* – CSIYH1* Reims (FRA)

Fabienne Daigneux-Lange : Delta-fee des Hazalles – Urfee des Luthiers

Dirk Demeersman : Clash II Heldenlaan Z – Justice van het Reigershof – Kaiser T FVD

Freddy Demuynck : Aimar van het Polderhof – Arioso du Bois – Dirigent van het Polderhof

Hendrik Denutte : Don Flamenco vd Kranenburg – Dulora – Kamira

Dominique Hendrickx : Colina PIjnvenhof Z – Kannabis van de Bucxtale – Tinton d’Avifauna Z

Christophe Leutenez : Cruz van Kerselare Z

Constant Van Paesschen : Isidoor van de Helle – Vendetta Treize – Verdi Treize

Koen Vereecke : Glagow MB – Jade van ten Breebroek – lady Unexpected

Dieter Vermeiren : Ilias van het hof ter Velde – Kingston Town 111 Z – Piepke 111 Z

Gregory Wathelet : Eldorado van het Vijverhof – Full House ter Linden Z – Qualido 3

 

CSI1* Reims (FRA)

Catherine Bouvy – Inge Carton – Gaetan Decroix – Vanessa Mathieu – Pascale Trenker – Arthur Vermeersch – Nathalie Willems

 

CSI2* – CSIYH1* Bonheiden (Bel)

Vincent Bourguignon – Donaat Brondeel – Ann Carton-Grootjans – Lander De Bruyn – Pieter Dejager – Sofie Delmulle – Caroline Di Vittorio – Marie Dive – Louise Gorus – Pascale Haep – Maxime Harmegnies – Eva Jennen – Patrick Jonkmans – Melissa Laenen – Marine Lenoble – Benny Naessens – Claire Putters – Melissa Rocher – Kirsten Rombouts – Max Sebrechts – Thibeau Spits – Tatiana Troiani – Mike Van Belle – Terry Van Dingenen – Marthe Van Gorp – Christophe Vanderhasselt – Brigitte Vanhalme – Max Verheyen – Jonas Vervoort –

 

CSi1* – CSIYH1* Bonheiden (Bel)

Marei Baert – Alexia de Thibault – Juliette Horsepel – Cho Heurman – Vakentin Hoebe –

Eva Jennen – Ea Joinneau – Sigi Joinneau – Melissa Laenen – Melissa Rocher – Tatiana Troiani – Dylan Van Belle – Mike Van Belle – Sherilee Van De Walle – Sophie Van Der Veken – Marthe Van Gorp – Anne-Laura Verelst – Max Verheyen – Valerie Yannart

 

CSi2* – CSIYH1* Ranshofen (AUT)

Raphael Masson

 

CSIV-B Hardelot (FRA)

Ludo Dekkers – Benedicte Dewez – Anita Kerstan-Homburg – Pascale Lambilliotte – Els Lefever – Jean-Jacques Lorquet – Daniel Stappaert – Dany Van Moer – Luc Vandermeersch – Gino Vankemmel – Dirk Vlerick

 

MENNEN 

CAIO4_ – H4 Valkenswaard (NED)

Dries Degrieck : Alando – Almory M – Charlie – Dirk ) Eros – Garrelt – Crenadier – Zico – Zilverone

Glenne Geerts : Birckhouse Billie – Dash – De Solist – ERdball – Scampolo – Zeron

Eoduard Simonet : Bouke – Dark Dream – El fiero vd Vemmekeshoeve D’P7 – Fahrit H – Topspeed Bauke – Topsteed Sanne – Yj Tpospeed Long Beahc

 

CAI3* – H2 Valkenswaard (NED)

Sam Geerts : Abel Fan’e Hegewei – Adi – Atze

Wim Heylen : Elco – Elmo B – Figaro A – Garvin van Papainglo

Sven Stuyck : Fahri H – Flambeau P – Guggenheim – Gjelte

Evan Jennen : Adonis Gapito – Avanti – Ilona vd Fruitkor

 

DRESSUUR

CDIOP Uggerhaine (DEN)

Marli Cooremans : Hoppenhof’s Sjors

Amélie Van Der Steichel : Dollarboy S-G

 

PARA EQUESTRIAN DRESSAGE

CPEDI3* Stadl Paura (AUT)

Diana Bottger : Zario R

Jose Lorquet : Fidelgo van het Hagehof

Barbara Minneci : Stuart

Kevin Van Ham : Eros van Ons Heem

Ciska Vermeulen : Rohmeo

 

EVENTING

CIC2* Saumur (FRA)

Maarten Boon : Gravin van Cantos

Christoan Chabot : Diabolo

Lois Chabot : Barlison

Geoffroy de Jamblinne : Consequent Pia 2

Michelle Malisart : Halla

Nele Revyn : Caesar van Desta

Laurine This : Champagne Pia Z

Kris Vervaecke : Guantanamo van Alsingen

Senne Vervaecke : Jeno

Jarno Verwimp : D.v.8

 

CCI1* Saumur (FRA)

Lois Chabot : Belle Romance

Stephanie d’Andrimont : Fernhill Extreme – Grandia

Elisa Ellualid : High 5 du Langwater

Baptist Petillion : Hadgar

Benoit Petillion : Eros van de Steenakker – Iris van de Steenakker

Julie Verbert : Wamiona

Silke Vervaecke : Hitmo van Alsingen

Jarno Verwimp : Dabiola M

Seppe Vilain : Ja’dor van het Westhof

 

TREC

FITE Europea Cup Circuit Brachfield (GER)

Marie Remacke : Rubby Red Rl

Julie Verstraete : D.F. Ghaalin

SWITCH THE LANGUAGE
Text Widget
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus quis neque vel quam fringilla feugiat. Suspendisse potenti. Proin eget ex nibh. Nullam convallis tristique pellentesque.